.

.

ELEQIN Автомобилство Автомобили сигурносен Појас Влошки Етничка Племенски Слон Дизајн Мека Рамо Влошки 2 Парче Вратот Перница Заштитник Neoprene Материјали Seatbelt Безбедн

ELEQIN Автомобилство Автомобили сигурносен Појас Влошки Етничка Племенски Слон Дизајн Мека Рамо Влошки 2 Парче Вратот Перница

DEN 0.00

Износот
Залиха

МАТЕРИЈАЛ : 100% Полиестер Ткаенини; Тоа носи еден голем плус за безбедност мудро, да обезбеди ниво на удобност, нема потреба да се повлече на сигурносен појас од телото за време на возењето.КАРАКТЕРИСТИКИ : сигурносен појас покрие ги штити вашите рамена и облека од триење и иритација на сигурносен појас, го задржува вратот удобно и обезбедува побезбедно возење искуство за сопственик.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : сигурносен појас подлоги може да се користи за автомобил, камион, , ЏИП, Авион, исто така, може да се користи на вашата чанта, бебе пелена торба, голф торба, багаж кој со рака, и anyplace друго што сакате поместена удобност.ДИЗАЈН : личноста дизајн, тоа е уникатен дизајн, модерен 2 пакети појасот рампа, ќе донесе голем допре до внатрешноста на било кој автомобил, што секое патување не само пријатно, но, исто така, удобно, како и.Пакет : Вклучени 2 Рамо Седиште Појасот Подлога,Може да се користи за повеќето ремени - сигурносен појас ремени, етапни појас,камера торба, пелена торба, багаж, лаптоп случај торба, гласник торба,итн.Може да се демонтажа, перат,многу е лесно да се расчисти.Добредојдовте на ELEQIN,3 D Смешно Дизајни Автомобил сигурносен Појас Покрие Универзална Одговара за Вас Автомобил сигурносен Појас Покрие Карактеристики : - Изработени од Високо-квалитет Neoprene крпа - ја Надополнува внатрешни работи на било кој автомобил - Дише и удобно - Едноставна инсталација - Многу модни боја на располагање за слободни да изберат - Машина перат Пакет се Вклучени : 2 Пакет Автомобил сигурносен Појас Маска за ЧИСТЕЊЕ ИНСТРУКЦИИ Рака мие мат со топла вода и неколку капки на чинија за перење сапун.Потоа се откажам да се исуши.Машина за перење на деликатни/нежно settings.Потоа се откажам да се исуши.УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ Посветена на создавање на добар шопинг искуство за купувачите,ако имате било какви прашања и незадоволство,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде задоволителен одговор.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи