.

.

Homyl Преносни Рачен Gimbal Стабилизатор Интегрирани Selfie Стап Tripod - Црна

Homyl Преносни Рачен Gimbal Стабилизатор Интегрирани Selfie Стап Tripod - Црна

DEN 511.92

Износот
Залиха

* Изградена-во 400m Ah батерија, која може да поддржува 2 часа 3 часа работно време, откако ќе бидат целосно d(2h време на полнење).Далечинскиот shutter поддржува BT 4.0 безжична конекција со smartphone и лесен далечински управувач. * Кликнете switch копче на далечинскиот блендата или да притиснете на power копчето, gimbal ќе ротира автоматски да ce помеѓу вертикална и хоризонтална режим. * Мултифункционален : можете да го користите како паметен мобилен телефон gimbal стабилизатор, безжичната selfie стап или десктоп tripod стојат, и проширена должината е до 650mm. * Кога gimbal функција се исклучи или батерија се користи надвор, да се претвори околу телото додека не се заклучи со позиционирање лежиште, тогаш тоа може да работи како некоја традиционална selfie стап или десктоп tripod. * На gimbal стабилизатор поддржува паметни телефони max. 300g во тежина и max. 96mm во ширина.Опис : - Мултифункционален : можете да го користите како паметен мобилен телефон gimbal стабилизатор, безжичната selfie стап или десктоп tripod стојат, и проширена должината е до 650mm. - На gimbal стабилизатор поддржува паметни телефони max. 300g во тежина и max. 96mm во ширина - Кликнете switch копче на далечинскиот блендата или да притиснете на power копчето, gimbal ќе ротира автоматски да ce помеѓу вертикална и хоризонтална режим. - Кога gimbal функција се исклучи или батерија се користи надвор, да се претвори околу телото додека не се заклучи со позиционирање лежиште, тогаш тоа може да работи како некоја традиционална selfie стап или десктоп tripod. Вграден-во 400m Ah батерија, која може да поддржува 2 часа 3 часа работно време, откако ќе бидат целосно d(2h време на полнење).Далечинскиот shutter поддржува BT 4.0 безжична конекција со smartphone и лесен далечински управувач.Спецификација : - Важечка Товар : max.300g - Компатибилен Телефон Ширина : 65mm-96mm - Далечински Shutter Контрола на Далечина : во рамките на 10m - Стабилизатор Батерија : Li-ion 400m Ah - Полнење Порт : микро USB - Продолжување Должина : 580mm - Укината Должина : 190mm - Size : 19x7x4cm/7.5x2.7x1.6 inch Package Вклучува : 1 x Smartphone Gimbal со далечински shutter1 x Полнење Cable Note : 1.Ве молиме овозможи 1~3 cm грешка поради прирачник за мерење, ви благодариме.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молиме да се разбере, ви благодарам.Изберете сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи