.

.

GNLIAN YF-ЧЕН Видов Ножеви Метал Кружни Виде Ножот Поставите 100x16mm Стакло Керамичка Гранит Злато Дијамант Виде Ножот Диск Сечење Тркала Одговара за Агол Мелница Парчињ?

GNLIAN YF-ЧЕН Видов Ножеви Метал Кружни Виде Ножот Поставите 100x16mm Стакло Керамичка Гранит Злато Дијамант Виде Ножот

DEN 252.00

Износот
Залиха

- Драстично, носат-отпорни, не е лесно да падне. - Нека Emery директен контакт со сечење на објектот за да се постигне остри ефекти. - Ве молиме додадете вода за coolant кога го користите дијамант tools. - Се користи за : сечење стакло , стакло плочки , камен , тула, порцелан, чеша, варовник , керамика, гранит и др.Ултра тенок kerf за брзо, лесно сечење и минимум отпад.Ако производот што сте го добиле има проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.Ви благодариме!Карактеристики : Материјал : Diamond Diameter : 100mm Hole дијаметар : 16mm Thickness : 1mm Color : Gold Package се Вклучени : 1 x Дијамант Видов Blade Trim столари, парична казна cabinetmakers, и страствен не-го-yourselfers ќе сакате да се задржи овој сечилото на рака за работни места кои се јавам за расцепен или што заврши crosscuts.Соодветна примена материјали вклучуваат тврдо, иглолистен, иверица, и fascia одбор.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи