.

.

Играчка Градите Складирање Организатор со Флип-Горниот Капак,Децата Големи Расклопна Кутија Кантите за Расадник, Playroom, Плакар, Домашна Организација (Бела)

Играчка Градите Складирање Организатор со Флип-Горниот Капак,Децата Големи Расклопна Кутија Кантите за Расадник, Playroom,

DEN 0.00

Износот
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 【Голема Играчка Кутија】 : Свитлива играчка кутија градите со Флип-Горниот Капак затворање обезбедува решенија за многу складирање потреби, додека одржување на играчки и предмети за домаќинството организирани, Играчки кутија Мерки : 24.5"x13" x16". 【Цврсти и Издржливи Материјали】 : Направен од премијата не-плетени ткаенини и 2,5 mm картон, оваа ткаенина чување на кутии доаѓа со здрав справи и на предната и задната страна, направени од дише не-плетени Ткаенини, дозволите за движење на декоративни кутии за складирање тешки вчитување. 【Мулти-цел】 : Идеален за играчка складирање, книги, списанија, облека, кошница, крпа кошница, ќебиња, украси, канцелариски материјали, декоративни кошница идеален за дневна соба, спална соба, бања, комунални соба, детска соба, бебе соба соба, плакар, ученичките домови, condos, перење соба и во ходникот, задржување вашиот дом убаво и уредно. 【Монтажни】 : Отстранлив флип врвот капак чува содржината од очите кога се затворени и detaches со Велкро јазичето за да се користи како отворен врвот storaget кутија. 【Свитлива и Еко Пријателски】 : Расклопна градите заштедува простор кога не се во употреба,Огради станот за лесно складирање под кревет, зад вратата, на полица, сите ткаенини што се користат се на животната средина, ве молиме да се чувствуваат слободни да го користите.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи