.

.

Мал Патент Торба, Reclosable Поли Кеси, Јасно, 6x4 Инчен, 4 Мили, 100 Пакет

Мал Патент Торба, Reclosable Поли Кеси, Јасно, 6x4 Инчен, 4 Мили, 100 Пакет

DEN 0.00

Износот
Залиха

ИЗДРЖЛИВИ - 4 мили кеси се подебели пластика што ги прави одлични за чување потешки, поостри објекти и гарантира заштита, отпорност на вода и издржливост.RECLOSABLE - Овие поли кеси може да се отвори и затворен лесно со една песна печат.ИЗДРЖЛИВИ - 4 мили кеси се подебели пластика што ги прави одлични за чување потешки, поостри објекти и да се обезбеди заштита, отпорност на вода и издржливост.ОБНОВЛИВИ - 4 мили дебели кеси се издржливи, па тие може да се користи за време и време повторно да заштедите пари.ПОВЕЌЕНАМЕНСКОТО ИСКОРИСТУВАЊЕ На поли кеси се совршен за чување, организирање, прикажување или заштита на многу видови на производи како храна, накит или занаети.Reclosable Торби : Трајни и разноврсна, reclosable кеси се одлични за чување на сè, од храна предмети да се занает резерви.Достапни во различни стилови и големини, ние сме сигурни дека за да се вклопат на вашите потреби.Направен од тешки комерцијални одделение пластика, овие се одлични за зачувување, прикажување и заштита на сите видови на производи, а да се задржат безбедно и во одлична форма.4 Мили Reclosable Торби : 4 Мили Ре-closable кеси се совршени во обезбедувајќи извонредна заштита и удобност.Подебели од нашите 2 мили кеси, овие се одлични за чување на потешки/поостри предмети и се обезбедува и заштита и трајност.Опремени со форумот усна и една песна печат, овие кеси ќе се лесно и безбедно се отвораат и затвораат, додека одржување од несакани нечистотија и влага.Изработени од 100% Богородица Ниска Густина Полиетилен, овие кеси се храна безбедно и да се исполнат сите барања.Објектот Спецификации : Премиум квалитет; Мерки вклучуваат печат.● Искористен простор од околу 1� помалку во должина.● Температурата Опсег : 20�С 150�Ѓ.● Може да се користи за чување на unperishable за неколку дена.● Форумот Усна и Риџ за Лесно Отворање.● Најдобро за Чување и Заштита на Производот.● Обезбедува свежина и заштитни мерки на објектите.● Достапна во еден или рефус случај количини.● Може да се користи за организирање на целта.Лесен и Економски.● Повеќе големина се движи нуди да се вклопи во специфични апликации.● Не се третира за печатење од страна на крајниот корисник● Обезбедува економски поволно метод за складирање, пакување, порибување и превозот.НАПОМЕНА : СИТЕ СЛИКИ ПРИКАЖАНИ СЕ ЗА ИЛУСТРАЦИЈА ЦЕЛ САМО.ВИСТИНСКИ ПРОИЗВОД МОЖЕ ДА СЕ РАЗЛИКУВА ПОРАДИ ПОДОБРУВАЊЕ НА ПРОИЗВОДОТ.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи