.

.

GGOGO Директно Headband Перика За Црни Жени Долга Права Перика Со Црна Headband

GGOGO Директно Headband Перика За Црни Жени Долга Права Перика Со Црна Headband

DEN 539.76

Износот
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. ★Материјал Направен од 100% висок квалитет на Синтетички влакна, тоа изгледа, се движи и да се чувствува како вистински косата со прифатлива цена. ★Го промените Вашиот Изглед во Секунди : Погоден за различни прилики како што се матурска, свадба или оди на шопинг. ★Лесен за користење : За коса екстензија едноставно клипови над коса вратоврска и додава конска опашка на вашиот вистинска коса.Само внесете клипот погоре косата со шамија и завиткајте ја косата со широк мека weft и употреба боби иглички ако е потребно да се задржи во место. ★Слатка Совети : Поради снимање светла боја разлики на различни монитори, може да постојат некои бојата разликата помеѓу сликата и вистинскиот производ. ★По-продажбата на гаранција : ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Производ продажба поени : ДИРЕКТНО HEADBAND ПЕРИКИ ДИЗАЈН : прави headband перика се користи Магија Паста кршење дизајн е лесно да се обезбеди својата перика,На перика одговара на повеќето глава големини и форми,четири чешли да помогне да се држи во место.Два од страна на еден на врвот на дното,НЕМА ДА ПАДНЕ.HEADNBAND ПЕРИКИ МАТЕРИЈАЛ : висока температура синтетички влакна,headband перики откачен прави мека и полна но лесни!со мазна и мека рачка,без метежот,текстурата е многу блиску до вашата вистинска коса.HEADBAND ПЕРИКИ ЗА ЦРНА ЖЕНА БОЈА : Црна боја перика,со црна магија паста headband,директно стил,природен изглед,покрај тоа,ние испрати еден коса бенд како подарок.HEADBAND ЗА ПЕРИКИ ПРИМЕНЛИВИ СЦЕНАРИЈА : Headband перика е разноврсна фризура,Тоа е лесно да се носат и тоа трае помалку од неколку минути да го промените вашиот фризура.Тоа ќе биде најдобриот избор во вашиот брза во утринските часови.Отворено лето,на работа,слободен,итн.Боја : black Material : Синтетички hair Length : Како што е прикажано во figure Color : Како што е прикажано во figure Package вклучуваат : 1 x Wig Notice:Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен,1cm=10мм.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи