.

.

X-DREE 3мм Ширина 66M Должина, Еден Двострано Висока Темп Лепило Означување Лента Mylar Лента Сина(Nastro adesivo по marmi monocromatici ад алта temperatura 3мм larghezza 66 м lunghezza nastro blu Mylar

X-DREE 3мм Ширина 66M Должина, Еден Двострано Висока Темп Лепило Означување Лента Mylar Лента Сина(Nastro adesivo по marmi

DEN 842.40

Износот
Залиха

Земја на Производство : КИНА; Материјал : PET.Net Тежина : 10g; Пакет Содржина : 1 x Означување Лента.Главната Боја : Сина; Width : 3мм/0.12".Должина : 66 M/216ft(Lunghezza : 66 M / 216ft.Име на производ : Означување на Лента(Nome prodotto : nastro ди marcatura. 3мм Ширина 66 M Должина, Еден Двострано Висока Темп Лепило Означување Лента Mylar Лента Blue Mylar лента, исто така познат како полиестер лента да полиестер филмот како супстрат, употребата на акрилна киселина отпор како пластика лепило, производот од обликот на високо, одлична отпорност на хемикалии, анти-агент и капацитет.и можат да го издржат сечење и се носат, со отпор, карактеристиките на изолација.Широко се користи во Трансформатор, мотори, кондензатори и други електрични и електронски компоненти на изолациони завој.Висока температура отпор, може да бидат отпорни на 130 degrees Description во Spanish Nastro adesivo по marmi monocromatici ад алта temperatura 3мм larghezza 66 м lunghezza nastro blu Mylar Paese ди produzione : CINA; Materiale : PETPeso netto : 10 g; Contenuto della confezione : 1 x nastro adesivo Colore principale : blu; larghezza : 3 mm / 0,12' 'Lunghezza : 66 M / 216ft Nome prodotto : nastro ди marcatura.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи