.

.

М-р Меѓународни Joie Свежи Водат Pod за Домати, LFGB Одобрени, Една Големина, Црвена

М-р Меѓународни Joie Свежи Водат Pod за Домати, LFGB Одобрени, Една Големина, Црвена

DEN 240.72

Износот
Залиха

Joie е Свежо Водат Домати Pod за чување намали домати во фрижидер и да ги задржите свежи, фирма, и мирис слободни за подолго време.Направени од LFGB-одобрени ABS и силиконски; силен, издржлив, економски; го намалува храна отпад, заштедува пари; држи фрижидер почисто, компактен за лесни за складирање.Продавници намали домати безбедно во фрижидер; задржува свежината, се успорува оксидацијата, и го спречува деликатна овошје од се squashed.Да се организираат и да се идентификуваат домати лесно во преполната фрижидер; место cut-страна надолу на pod основа, водат покријат околу и во слајд да се затвори; слајд да се отвори.Одлично за други производство; еднократно; минимизирање на пластични или фолија употреба; совршен за одржлив живеење и нула отпад домови; машина за миење садови безбедно за лесно расчистување.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи