.

.

Samsung UN32J400DAFXZA 32 Класа 720p LED HDTV

Samsung UN32J400DAFXZA 32 Класа 720p LED HDTV

DEN 2332.80

Износот
Залиха

Бренд Нови во кутија.Производот бродови со сите релевантни додатоци.Земете вашата забава до неколку рецки со Samsung 32" Класа 720p LED hd телевизор.Ќе доживее неверојатен, точно-на-животот боја, неверојатна слика (дури и со не-HD содржина), state-of-the-art звук и способноста да репродуцирате видеа, музика и други медиуми од други уреди преку USB.Не заслужуваат надградба?.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи