.

.

NEC Екранот 7034; LED позадинско осветлување Комерцијални Одделение Display - 7034; LCDEthernet - E705

NEC Екранот 7034; LED позадинско осветлување Комерцијални Одделение Display - 7034; LCDEthernet - E705

DEN 0.00

Износот
Залиха

Повеќе за пари со овој висок квалитет на Производот.Нуди премиум квалитет во извонредна заштеда.Одличен производ. 100% задоволство.NEC е 70 Голем Екран E705 обезбедува рентабилно решение, додека одржување на висока дефиниција и контраст на ликвидност за супериорен визуелен квалитет.Овие монитори се идеални за boardroom, конференциска сала и сала за состаноци средини.Голем големина, исто така, го прави идеален за digital signage апликации.Бренд Име : NEC Display DVI : Yes Display Резолуција : 1920 x 1080 Display Екран Тип : LCDEthernet Технологија : Брзо Ethernet HDMI : Yes Product Семејство : EProduct Тип : Digital Signage Display Screen Големина : 70 USB : Yes VESA Планината Стандард : 400 x 400 Audio Number на Говорници : 2 RMS Излезна Моќност : 20 WSpeakers : Yes Built-во Devices Speakers : Yes Camera Display Екран Тип : LCDScreen Големина : 70 Display & Graphics Aspect Сооднос : 16 : 9 Backlight Технологија : Edge LEDBrightness : 450 Nit Display Резолуција : 1920 x 1080 Display Екран Тип : LCDHDCP Поддржан од : Yes Horizontal Агол на Гледање : 178¿Време на Одговор : .

Декларираните карактеристики

Поврзани производи