.

.

16mm Метал Притисни Копче за Префрлање LED Моќ Марк Заклучување Latching Авто-Ресетирајте Еден 1NO 1NC црвена Сина, Жолта Зелена Бела 16HXDY,5pcs Жици,12V,Заклучување Latching

16mm Метал Притисни Копче за Префрлање LED Моќ Марк Заклучување Latching Авто-Ресетирајте Еден 1NO 1NC црвена Сина, Жолта

DEN 1195.20

Износот
Залиха

Користење : Автомобил PC машина Уред копчиња.Сертификација : ce Features : Авто-заклучување Latching Switch Тип : Push Копчето Switch Model Број : 16mm Material : : Месинг никел позлата или Месинг chrome Customizable Материјал : : Нерѓосувачки steel LED Бои, Црвено, Жолто и Сино Бела Green Customizable LED Бои : Виолетова Orange LED Напон : ве Молиме изберете вистинскиот Напон во option Using : Автомобил PC машина Уред buttons Level : IP65 Rating прекинувач : 3А / 250 VACOpening дијаметар : : 16mm Switch тип : NO (Нормално Отворен) ; NC ((Нормално Затворен )Прилагодување : Да , ве молиме оставете порака за да us Switch Оценка : 2 A/36 VDCProtection Степен : IP65, IK08.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи