.

.

Нови Lon0167 12mm Внатрешна Кол Јаглероден Челик Цинк Позлатен Внатрешни Заб за Заклучување за Миење Сребрен Тон 30pcs(12mm Innendurchmesser Kohlenstoffstahl Verzinkt Interne Zahnscheibe Silber Тон 30 stücke

Нови Lon0167 12mm Внатрешна Кол Јаглероден Челик Цинк Позлатен Внатрешни Заб за Заклучување за Миење Сребрен Тон 30pcs(12mm

DEN 0.00

Износот
Залиха

Име на производ : Внатрешни Заб за Заклучување за Миење; Пакет Содржина : 30pcs x Внатрешни Заб за Заклучување за Миење.Главната Боја : Сребро Тон; Материјал : Јаглероден Челик, Цинк Позлатен.Тежина : 30g; Внатрешен Дијаметар : 12mm / 0.47".Надворешниот Дијаметар : 20.9 mm / 0.82"(Außendurchmesser : 20,9 mm / 0,82. Дебелина : 0.5 mm / 0.02"(Dicke : 0,5 мм / 0,02. 12mm Внатрешна Кол Јаглероден Челик Цинк Позлатен Внатрешни Заб за Заклучување за Миење Сребрен Тон 30pcs Lock Подлошки се обезбеди тесна assembly Carbon Челик сврзувачки елементи се погодни каде сила и вредност се основните правила,Цинк Позлата помага да се спречи корозија.Заклучување Подлошки помогне да се постигне помал склопови со обезбедување на добра гром тензии по единица на применуваат вртежен момент, со униформа вртежен момент контрола, па дури и оптоварување дистрибуција.Овие подлошки се изврши со еден вид на пролетта акција создадена од страна на притисок од мала спирала или спирален облик.Нагоре и надолу, свиткана проекции на на соодветните страни на сплит овозможи миење да се сфати соседни материјали, што помага да се спречи компоненти од расклатување под вибрации или корозија.Опис на German12mm Innendurchmesser Kohlenstoffstahl Verzinkt Interne Zahnscheibe Silber Тон 30 stücke Produktname : Interne Zahnsicherungsscheibe; Packungsinhalt : 30pcs x Interne Zahnsicherungsscheibe Hauptfarbe : Silberton; Материјал : Kohlenstoffstahl, verzinkt Gewicht : 30 g; Innendurchmesser : 12 mm / 0,47 Außendurchmesser : 20,9 mm / 0,82 Dicke : 0,5 мм / 0,02.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи