.

.

AJP Дистрибутери Замена Надградба 4pc Пред Жолто + Задни Црвени LED Браник Фендер Страна Маркери Светла Светилки Домување Собранието Сет За Corvette C6 Z06 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011

AJP Дистрибутери Замена Надградба 4pc Пред Жолто + Задни Црвени LED Браник Фендер Страна Маркери Светла Светилки Домување

DEN 1559.76

Износот
Залиха

Гаранција : Yes.Состојба : Нова.Упатство за инсталација : Не се Вклучени; Професионална инсталација е препорачливо.Производителот Дел Број : СМ-CH3-COR05-CL-AMA-L1. Осветленост Дел Број : 10440721 10440722 10316651 Браник Светлина Светилка 4pcs Поставени Комплет LH + RH.Corvette C6 Пред Жолто + Задни Црвени LED Страна Маркер Светла 100% Сосема Нови Објекти, не се Користи Или Installed Comes со КОМПЛЕТЕН СЕТ = 4 Парче (2 парчиња Пред & 2 парчиња Задните)Заменува Двете Предни & Задната Страна Маркери ОЕМ # 10440721, 10440722, 10316651, GM2551196 Made од Страна на ОЕМ Производители Одобрени со Материјали Што Надминува Строгите ОЕМ Requirements Built-Во Canbus Контролор : ГРЕШКА-FREESimple Plug N' Play : Директна Замена, Нема Промена Required Clear Леќа Додава Уникатни и Чисти Изглед На Вашиот Corvette No Инсталација Водичи Се Вклучени, Ние Препорачуваме Да Побарате Професионални Installation FITMENT : 2005-2013 Corvette C6.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи