.

.

СТОТНИКОТ 78032 Општа Намена Pozi Близнак Тема Countersunk Завртки, 4 х 10, Цинк Позлатен Пакет од 20, 4-Инчен, Мулти-Боја

СТОТНИКОТ 78032 Општа Намена Pozi Близнак Тема Countersunk Завртки, 4 х 10, Цинк Позлатен Пакет од 20, 4-Инчен, Мулти-Боја

DEN 346.08

Износот
Залиха

Производителот гаранција може да не се применува.Овие цинк позлатен општа намена завртки се идеални за фиксирање во избор на супстрати вклучувајќи softwoods, hardwoods, chipboards и fibreboards.Екстра длабоко вметнување малку одмор овозможува повеќе поцврста позитивни диск и близнаци темата исто така ја зголемува брзината, задржување на моќта и олеснување на вработувањето.Countersunk глави се дизајнирани да потоне рамна со супстрати да остава мазна површина.Близнаци теми овозможи лесно да започнете кога возите.Отпорни на корозија. 4" x 10 Цинк Позлатен Pozi Twinthread Контра Потонат Woodscrews Трговија Пакети Пакет на 20 - Трговија Пакет Пред преполна Хардвер.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи