.

.

Велосипедот Телефон Носителот на Мотоцикл Handlebar Компјутер Планината Заградата Планина Патот Велосипед Телефон Рек Поддршка за 3.5-6.5 Инчен Телефон Велосипед Телефо

Велосипедот Телефон Носителот на Мотоцикл Handlebar Компјутер Планината Заградата Планина Патот Велосипед Телефон Рек Поддршка

DEN 259.20

Износот
Залиха

Телефонот планината менгеме доаѓа со 4 поддршка аглите за да се обезбеди вашиот телефон да остане безбедно во прилог на вашиот велосипед.Автоматско заклучување соработуваат со задниот менувач, спречување на појавата на слобода за време на напорни движења.Удобен алатката-бесплатно инсталација го прави лесно монтирање на било велосипед или моторцикл,само треба да се лоцира и заклучување орев.Велосипедот телефон планината носителот може да се работи со речиси било кој мобилен телефон со големина помеѓу 3.5 и 6.5 инчи.Изработени од ПВЦ инженеринг пластика, тоа е цврсти и трајни, не се грижи за гребење на телефонот.Состојба : Бренд New Material : PVCColor : Црна, Црвена, Жолта (Изборен)Големина : Прибл. 12 * 6.5 * 11 cm / 4.7 * 2.6 * 4.3 in Weight : Прибл. 139 - 142 g Package Листа : 1 * Велосипед Телефон Holder Note : Само Велосипедот Телефон Носителот на другите во слика се само фотографија реквизити, тие не се вклучени во листата.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи