.

.

64GB Андроид 9.0 Авто Радио Стерео DVD за Ауди Q7 2010 2011 2012 2013 2014 2015 Оригинални Автомобил со 3G СМИ Автомобил GPS Навигација 3G WiFi RDS Огледало Линк

64GB Андроид 9.0 Авто Радио Стерео DVD за Ауди Q7 2010 2011 2012 2013 2014 2015 Оригинални Автомобил со 3G СМИ Автомобил

DEN 0.00

Износот
Залиха

1,OS : Android 9.0 4 GB DDR3 RAM меморија+64 GB ROM-от на ПРОЦЕСОРОТ : SF Octa Core Приклучок за поддршка на сите Андроид апликација софтвер.Поддршка надворешен 3 G Модул за сурфање на интернет.(опција) Canbus кутија Вклучуваат OSD Language : Поддршка за повеќе јазици (Кинески, англиски, руски, Јапонски, португалски, итн.) Автоматско осветлување затемнување во текот на ноќта го прави ноќ возењето поудобно и помага да се намали визуелна замор.Посебна Функција : Кул и карактеристични UI интерфејс; поддршка на Андроид анимирани позадини.Целосен екран на допир; поддршка на сите Андроид апликации.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи