.

.

UHU Patafix Лепак Подлога Отстранлив Обновливи Бела 80 влошки

UHU Patafix Лепак Подлога Отстранлив Обновливи Бела 80 влошки

DEN 0.00

Износот
Залиха

Пренослив и обновливи лепак влошки.Брзо и Чисти сврзување.Поправки хартија и мали предмети, на речиси било која површина.Dermatologically тестирани. 80 влошки/ пакет.UHU Patafix е repositionable, обновливи лепило за брзо и чисти поврзување, за да прикачите мала објекти за речиси секоја површина како што се ѕидови, мебел, прозорци и др.UHU Patafix обезбедува илјадници користи сите околу домот, училиштето и канцеларија.Dermatologically тестирани.Материјали : За двете пренослив и постојано почитување на мали предмети, на дрво, цемент, стакло, метал, пластика и порцелан.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи