.

.

Traininghead 26-28 Манекен Главата Косата Обука Главата Manikin Козметологијата Кукла Главата Синтетички Влакна на Косата Фризерски Обука Модел Со Бесплатни Менгеме Стојат (1

Traininghead 26-28 Манекен Главата Косата Обука Главата Manikin Козметологијата Кукла Главата Синтетички Влакна на Косата

DEN 0.00

Износот
Залиха

За Traininghead : Xuchang Ruiyin Коса Производи Co., Ltd.е разбирлива професионална компанија со R&D, производство и продажба, која ужива државата е само-поддршка на увоз и извоз права.Нашата компанија главно произведува Манекен Главата, Косата Поставува за Коса, Блокови, опрема, итн.Сите наши производи се претенциозност во изработка и квалитет, и се широко се продава во Европа, Америка, Кореја, Јапонија, Југоисточна Азија, Европа и во други земји и региони.Ние имаме богато искуство во обработка на главата обработка и силен капацитет на обработка, и има свој бренд и професионален R & D тим.Карактеристики : Материјал : Висока температура Синтетички Влакна Коса Должина : 26-28 инчи (од челото до задниот коса крајот) Тоа е погоден за козметологијата ученици или секој да се практикуваат зацврстување, сечење, виткање, плетење, поставување и марсел.Но не може боја, кајгана и го сочинуваат.кога ќе железо вашата коса, ние препорачуваме на температура не треба да надмине 150 степени, и не треба да надмине 15 секунди во секое време.Може да се користи од страна на фризери, косата стилисти,cosmetologist, берберот продавници, салони за коса и козметологијата училиште, а исто така може да се дава на деца како подарок.Пакет се вклучени : 1 x Синтетички Влакна на Косата Манекен Глава 1 x Табела Менгеме Застане.Спакуван во боја кутија.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи