.

.

Brookstone, BKH1131 Не се Лизга, 360° Вртливата Кука, Лесни & Тенок, Силна & Трајни, Простор за Заштеда на енергија Дизајн, Тешки, Нема да Дамка Ткаенина, Премија Црна, 35 Пакет Сом

Brookstone, BKH1131 Не се Лизга, 360° Вртливата Кука, Лесни & Тенок, Силна & Трајни, Простор за Заштеда на енергија Дизајн,

DEN 743.76

Износот
Залиха

НЕ се ЛИЗГА СОМОТ ЗАКАЧАЛКИ - Дизајнирани со мека, flocked, сомот стил ткаенина, овие црни закачалки се во можност да зафат вашата облека да се спречи вашите предмети од лизгање на подот, и обликот на закачалка спасува мноштво на простор во вашиот плакар. 360° ВРТЛИВАТА КУКА - Нашиот простор за заштеда на енергија закачалки карактеристики сјајна, хром вртливата кука за лесно организација и виси.Зглобот кука исто така е корисна ако треба да се откажам облека на задната страна на вратата како на вртливата кука може да биде лесно да се извртени да се прилагоди на вратата.ЛЕСНИ & ТЕНОК – Овие облека закачалки има мека, топлиот допир текстура и се дизајнирани да бидат slimline која спасува огромна количина на простор во вашиот плакар, елиминирање на неусогласеноста на голема и гломазна закачалки.ОДРЖУВА ОБЛЕКА Е ОБЛИК - Нашите сомот закачалки се дизајнирани за да се зачува формата на вашата облека кога висеше во вашиот плакар, што е особено корисно кога виси кошули, костуми, блузи, џемпери и јакни.ИЗДРЖЛИВИ - Нашите slimline, сомот закачалки се дизајнирани да двоен вашиот плакар простор, додека се уште се силни и издржливи.Едноставно се организираат и да се откажам вашата облека директно во вашиот плакар и да се направи изборот на вашата секојдневна облека е апсолутен бриз!.Пакување од 35 сомот не се лизга закачалки Каже збогум на обемни, неусогласеноста, misshaped закачалки и здраво да стилски, против пролизгување, луксузни сомот закачалки кои ќе ви овозможи да ги организирате вашите плакарот во стил!Нашите возрасни големина закачалки се идеални за бесење на сите видови на облека, вклучувајќи фустани, кошули, костуми, врски, ремени, фармерки, панталони и многу повеќе!Slimline облека закачалки за генијално решение за заштеда на простор се ќе Се бори да најде простор за сите ваши облека?Дали сте добивање фрустрирани гледа во неуредна, unorganized плакар?Нашите slimline, сомот закачалки се дизајнирани да двоен вашиот плакар простор, додека се уште се силни и издржливи.На закачалки ви даде рационализација изглед на вашиот плакар, па лесно може да го најдете вашиот надворешен изглед без да се земе бројни објекти во и надвор или ризик нив паѓа на подот, благодарение на сомот, против пролизгување слој.Пакет на информации на Нашата црна закачалки доаѓаат во пакет од 35 години, што е одличен почеток за добивање на вашата облека организиран!Супер лесни, овие закачалки не додадете дополнителна тежина на оградата во вашиот плакар, па можете да се откажам повеќе облека од кога било досега!КУПИ СЕГА и организирате вашиот плакар со нашите против пролизгување сомот закачалки!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи