.

.

Божиќ Туш Завеса Црвено Туш Завеса Симпатична Божиќ Ирваси Бања Завеси со Куки Водоотпорен Материјал Туш Завеси Поставена за Божиќ Дома Бања Оркестарот 72x72 Инчи

Божиќ Туш Завеса Црвено Туш Завеса Симпатична Божиќ Ирваси Бања Завеси со Куки Водоотпорен Материјал Туш Завеси Поставена

DEN 0.00

Износот
Залиха

【Големина】 : 72"H × 72" В. 【Дизајн】 : на декоративни туш завеса со Ултра мазна специјалност дизајн може да се забрза вода капки формирање толку вода брзо ролни надвор на површината, кој е направен да издржи влага богати бања средини одржување на вашата бања суви и чисти. 【Материјал】 : ткаенина туш завеса е направен од 100% висок квалитет и еко-пријателски Полиестер Ткаенини материјал, издржлив, водат Ткаенина, падне, без деформација, мека кожа-пријателски, добра drape,Создавање на поздрава бања средина за целото семејство.HD графички дизајни печатени со напредни боја-брзо технологија.Еколошки Безбоен Отпечатоци Користење на дигитална технологија на печатење и зелена и безбедна крпа.Значи, нашите Ирваси туш завеса има карактеристика на нема мирис, не исчезнува. 【Инсталација】 : што треба да се поправи Божиќ туш завеса на прачка со куки.Секоја завеса содржи 12 засилен копчето дупки кои се вклопат за повеќето стандардни туш куки, и дарежлив големина е костим за повеќето кади и туш партер.Овој водоотпорен туш завеса е совршен за дом, стан, condo, хотел, camper, RV, dorm соба, училиште за капење, спортски клуб, теретана и секаде на друго место треба сигурен туш завеса или лагер. 【Перење】 : 1. Рака Мие : додадете детергент или перење агент, впие во вода за 10-30 минути, нежно чистење со четка; 2. Машина за Миење : Ова платно туш завесата може да се мијат со машина за перење со вода под 30℃ со НЕЖНИ РЕЖИМ,не кајгана или собори сува, не мие со други облека,Ако постојат брчки, ве молиме железо тоа нежно на пониска температура.Божиќ туш завеса не е само костим за секоја бања мебел, но исто така одговара и за други Места.како што се Прашина Маска ,Tapestry, Вратата Завеса, Соба Партиција Завеса, Гардероба Завеса, Автомобил Завеса за Патување, кујна Завеса ,Маса Крпа ,Партија Позадина,Креативен и уникатен модел прави да уживате во вашето време.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи