.

.

Силиконски Гел Навлажнувачки Чорапи, Лесни Безбедно Нога Нега Чорапи Гел Чорапи за Нозе(S)

Силиконски Гел Навлажнувачки Чорапи, Лесни Безбедно Нога Нега Чорапи Гел Чорапи за Нозе(S)

DEN 0.00

Износот
Залиха

Супериорни Перформанси : На воздух дупки може да се обезбеди доволно воздух за вашите нозе да дишат и фитил на влага.Направи Употреба : може да се носи под или над чорапи, или со боси нозе,еднократно, рака мие со топла вода и сапун, а потоа се исуши.Висока Ефикасност : нога нега чорапи може да се спречи и поправка на напукнување или пилинг, омекнување мртвите кожата и подобрување на груба кожа за нога.Добар Идеал На силиконски гел навлажнувачки чорапи може да се носи под или над чорапи со боси нозе, кој е еднократно и перат.Предности : Спречување или лекување на plantar fasciitis, metatarsalgia, corns, calluses, bunions, блистер, итн.Материјал : Silicone Weight : 87-118g Function : Нога Protector2. Натопете нозете во топла вода за околу половина час.Пакетот Вклучува : ве Молиме рака мие и се откажам тоа да се исуши.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи