.

.

Надвор од Трим Рамен Лента Лента - Памук Пристрасност Обврзувачки Кабелот Drawstring Дуксери Drawcord се Справува DIY Изработката Шиење Занаети 3/8 Инчи Природни 10 Јарди

Надвор од Трим Рамен Лента Лента - Памук Пристрасност Обврзувачки Кабелот Drawstring Дуксери Drawcord се Справува

DEN 0.00

Износот
Залиха

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ - Направен од 100% памук, материјали, ова рамен лента лента е најдобар cording трим да се користи за различни DIY дома или на училиште занаети.Нашиот стан се обврзувачки лента скратува се изработени од мека, висок квалитет на памук и е unglazed, unwaxed, и без мирис.Овие плетенка јаже скратува се свитливи и може да се манипулира во било кој начин сакате.Безбедно да се користи за во основа ништо, ова е совршено cording да се користи како замена drawstring кабелот на вашата облека.СОВРШЕН КАБЕЛОТ ЈАЖЕ - Цврсто плетенка со одделни сегменти, без било протриване или хаос, Надвор од Трим памук изработката мозок е направен да биде густа и цврста за било кој тип на лукав проектот ќе се планирани.Овој стан обврзувачки јаже може да се справи со различни тежини и се користи за безброј цели.Му верувате на овој намали за подобрување на вашиот сон проекти или дури и поправка на стара облека и занаети.Достапен во класична црна, бела, како и природни беж бои во различни големини, и цврсти во различни yardages.РАЗНОВРСНА USE - Овие рамен corded drawstring јаже скратува се супер повеќенаменски и погоден за голем број на различни уметности и занаети проекти и активности.Користете го овој намали за шиење, подарок завиткување, врзување елаборат јазли, пет играчки, уникатен украси, облека детали, па дури и кеси.Со бескрајни можности за она што можете да направите со овој производ, без разлика дали ќе се стручни занатски или вашиот просек DIYer, вие не може да тргне наопаку со добивање дворови и дворови на овој класичен рамен лента лента!.ЛЕСНА АПЛИКАЦИЈА - Надвор Трим drawstring кабелот лента трим доаѓа цврсто и уредно валани на калем за својата погодност.Од тука, можете слободно и лесно да ги намали без оглед на должина што сакате од извиткани уреденост.Цврсти и издржливи, вие нема да најдете подобар чист памук рамен лента лента се скратува на оваа прифатлива цена никаде на друго место.Соодветен и безбеден за децата, па дури и миленичиња, спаси посета на занает продавница и почеток на вашиот следен креативен проект со Над Трим памук изработката скратува.БОЈА општи услови - Поради monitor settings и следи дефиниција на пиксели, ние не може да гарантира дека бојата што го гледате на вашиот екран е како точната боја на производот.Ние се стремиме да се направи нашите бои се онолку точни колку што е можно, но ве молиме имајте на ум дека овие бои се предвидувањата секогаш произведуваат на вистинските бои.Боја : Природна (3/8 Инчи) | Големина : 10 Метри.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи