.

.

Шепи Furlosophy Куче Обука Јака со Далечински управувач, Не Шок Јака за Кучиња, 1000ft Далечински Управувач Куче Е Јака,3 Обука Режими, Погоден за Мали, Средни, Големи Кучиња,

Шепи Furlosophy Куче Обука Јака со Далечински управувач, Не Шок Јака за Кучиња, 1000ft Далечински Управувач Куче Е Јака,3

DEN 1799.76

Износот
Залиха

3 РЕЖИМИ & 8 ПРИЛАГОДЛИВИ НИВОА - куче тренер јака карактеристики со 3 обука начини, вклучувајќи Вибрации, Бип, Вибрации & Бип, нудејќи 8 прилагодлив интензитет и нивоа за да се помогне да се постигне вашиот потребни за обука цели со помалку стрес.Помага го подобрува комуникацијата, обезбедува во согласност сигурен повратни информации и создава позитивен однос помеѓу вас и вашето домашно милениче.Нема ЕЛЕКТРИЧЕН ШОК или ИРИТАЦИЈА - не-електрични шок дизајнот не се наштети на вашиот puppies, обезбедување за здрав раст.УЛТРА - ДОЛГО траење на БАТЕРИЈАТА - вградена Литиум батерија за далечинскиот и приемник, генерален USB полнење линија може да полнење на далечинскиот управувач и јака во исто време.По 2 до 3 часа брзо полнење, и далечински и јака може да продолжат да работат за околу 15 дена.На времето на мирување дури и трае до 180 дена.ШИРОК ОПСЕГ на ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ - супер моќни за далечинска контрола има широк опсег до 1000 фт, временски околу вашиот двор, во парк или на плажа.На 2-куче контролирање на системот ви овозможува да го контролирате 2 кучиња во исто време погодно, додека батерија дизајн обезбедување на додадена погодност за надворешна употреба, нема повеќе да се грижите за животниот век на батеријата. 12 месеци ГАРАНЦИЈА - Сите на нашите куче обука јаки се дизајнирани, произведени во строга квалитет-контрола стандард, ние стоиме зад нашите производи и понуда на 12 месеци ГАРАНЦИЈА и 24 ЧАСА УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ за сите наши клиенти.Се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време, ако имате прашања или е потребна помош.Добар куче обука уред може да ви помогне да драстично се подобри комуникацијата со вашиот крзно бебиња, направете ја вашата сигналите се јасни, и промена на нивниот Погрешен однесувањето навика висока ефикасност, под премисата на избегне каква било штета за нивното здравје.Ако сте во потрага за таков вид на куче обука уреди, нашиот производ може да се 100% се сретне со вашето барање.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи