.

.

Џонс Природни Chews 1065 2 Говедско месо Центар или Централната Куче Коска - Количина 1

Џонс Природни Chews 1065 2 Говедско месо Центар или Централната Куче Коска - Количина 1

DEN 0.00

Износот
Залиха

Џонс Природни Chews Центар Коски 2in Џамбо 1 пакет Shrinkwrap.Центар коски се популарни со која било големина куче, бидејќи тие се еден од десетте омилени.Повеќето од нашите центри ќе имате вкусен срцевина во центарот на коските заедно со вкусна meaty парчиња лево на коските.Секој од нашите топ десет центри се натопи во природни течни чад, а потоа полека се пече на величината. 2" Сурова протеини min 10%, сурова масти min 14%, сурова влакна максимум 4%, влага max 7% Одлично за мали до средни кучиња Натопена во природни течни чад, а потоа полека се печено за величината Shrinkwrapped.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи