.

.

2 Пакет Заштитна Силиконска Случаи Компатибилен со TCL Roku ТВ Испаруваат Стап 3600R Далечински Управувач, Лесни Shockproof TV Remote Покрие Анти Лизга Далечински Контролер Покри

2 Пакет Заштитна Силиконска Случаи Компатибилен со TCL Roku ТВ Испаруваат Стап 3600R Далечински Управувач, Лесни Shockproof

DEN 191.76

Износот
Залиха

Грбот има анти-лизга текстура дизајн и кој го направи roku TV Remote совршено се вклопува со далечински управувач да го штити кога падна, цврст стисок, shockproof способност, анти-прашина.Целосна работ дизајн Обезбедување 360 степени заштита и целосен пристап, да ги посети сите пристаништа, копчиња и функции.Никогаш не грижи се за да го најдете вашиот далечински насекаде кога сакате да го отворите со вашиот ТВ, најдете во 1 секунда.Спречување на детето од отворање на задниот поклопец и тоа играње неселективно.Светат во Темница На roku далечински покрие светат во темница по инјектираат енергија преку сончева светлина, табела светилка, светилката, наплив на мобилен телефон.Светла и забава боја направи да се лесно да се најде на вашиот далечински управувач, кога ќе сакате да го вклучите ТВ или имаат повеќе remotes измешани заедно, способност за брзо идентификување, кој ви заштедува многу време.Полесно е да се Најде Светла и колоритна прави наоѓање на вашата remotes многу полесно.Нашите Roku Далечински Покрие доаѓа со светли и забава боја направи можете лесно да ја најдете во една секунда. Roku ТЕЛЕВИЗОР и Далечински не се вклучени.Ефикасно спречување на гребење, испакнатини, вибрации, и паузи.На roku далечински покрие светат во темница по инјектираат енергија преку сончева светлина, табела светилка, светилката, наплив на мобилен телефон.Го прави вашиот далечински може да се најде во темнина. ★Полесно да се Најдат : да се Облекуваат за на вашиот далечински управувач,лесно да се најде. Случај само светат во темница, ве молиме да се стави тоа во темно место да ја проверите.Целосен Пристап На roku далечински управувач поклопецот е лесно да се инсталира и да ги отстраните. ★Светат во Темница : меки силиконски случај светат во темница направи тоа лесно може да го најдете вашиот Roku TV Remote. Изложување под светлата за некое време пред да го користите овој сјај случај ќе го направи тоа сјај посветла во темнината.Целосна Заштита На далечинскиот поклопецот е направен од висок квалитет со силиконска да се спречи задниот капак и батеријата од далечинскиот управувач од кои се изгубени.Меки силиконски случај светат во темница направи тоа лесно може да го најдете вашиот Roku TV Remote.Производ Вклучени 1 X Roku TV Remote Покрие Сјај Сина 1 X Roku TV Remote Случај Светат Зелено.Дали сакате да се направи вашиот roku далечински управувач уникатен?Нашите Roku TV Remote Случај да се облекуваат вашиот далечински управувач и да ги задоволи вашата потреба.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи