.

.

FENXIXI 6pcs Serviette Прстени Легура Салфетка Носителот Запад Вечера Крпа Салфетка Прстен Партија Табела Оркестарот Додатоци Алатка Садови Прстен Тока

FENXIXI 6pcs Serviette Прстени Легура Салфетка Носителот Запад Вечера Крпа Салфетка Прстен Партија Табела Оркестарот Додатоци

DEN 2694.72

Износот
Залиха

Овие салфетка прстен носители се направени од издржлив метал и може да издржи повеќе намени.Ги красат маса амбиент и ги красат букети и украси повеќе сликовито.Овие убава салфетка прстени се многу погоден за свадби или дневни оброци.Тоа може да се користи постојано, ако се валкани, ве молиме избришете го со влажна сунѓер. 6pcs Serviette Прстени Легура Салфетка Носителот Запад Вечера Крпа Салфетка Прстен Партија Табела Оркестарот Додатоци Алатка Садови Прстен Тока.Овие салфетка прстен носители се направени од издржлив метал и може да издржи повеќе намени.Ги красат маса амбиент и ги красат букети и украси повеќе сликовито.Овие убава салфетка прстени се многу погоден за свадби или дневни оброци.Тоа може да се користи постојано, ако се валкани, ве молиме избришете го со влажна сунѓер.6pcs Serviette Прстени Легура Салфетка Носителот Запад Вечера Крпа Салфетка Прстен Партија Табела Оркестарот Додатоци Алатка Садови Прстен Тока.Карактеристики : Легури салфетка rings Color : Злато.Материјал : Железо.Големина : 4.3x3cm / 1.69 х 1.18 во.Тежина : 14g.Погоден за : свадба декорација, Божик, Нова Година, годишнина, роденден, итн.Пакување листа : 6 * Алуминиумски салфетка прстени.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи