.

.

CHDFGYY Велосипед Телефон Планината Мотоцикл Телефон Носителот, Компатибилен со Мотор паметен Телефон Стојат Индиски, Универзално Применливи за 4.7-6.7 инчен Телефони (?

CHDFGYY Велосипед Телефон Планината Мотоцикл Телефон Носителот, Компатибилен со Мотор паметен Телефон Стојат Индиски, Универзално

DEN 396.00

Износот
Залиха

Еден клик заклучување, за Објавување на вашите раце : Овој паметен телефон носителот може да се елиминира вашата вознемиреност за време на јавањето, така што вие не се пропушти сите видови на мобилен телефон, информации за време среќни се возат.Високо квалитетен материјал ,Безбедност, гаранција : со Овој мобилен телефон заградата е составен од ABS, КОМПЈУТЕР и шок-апсорбирање на гумена подлога, додека цврсто заклучување на мобилен телефон, гумена подлога може да се заштити вашиот мобилен телефон од тоа да биде изгребани.Широк компатибилност : Овој мобилен телефон држач е погоден за сите 4.6-6.7-инчен паметни телефони, мобилни телефони може да се инсталира на справи и огледало според вашите потреби, без разлика дали тоа е мотор или точак.Бесплатни прилагодување : Можете слободно да ги ротира и да се прилагоди на агол на мобилен телефон, така што ќе имаат најдобри гледање искуство, можете да ја прилагодите ширина на мобилен телефон заграда, и цврсто да се заклучи мобилен телефон кога на вашиот мобилен телефон е мобилен телефон случај.Производите ќе бидат строго проверени, пред испорака.Ако имате било какви прашања за овој производ, ве молиме контактирајте ме, и ние ќе ви обезбедиме со најбрз пред-продажба и услуга по продажбата искуство.Име : Нова Надградба на Мобилен Телефон Holder Compatible : Компатибилен со Мотор паметен Телефон Стојат Индиски, исто Така, најчесто се користи во други мотоцикли, велосипеди, електрични скутери, atv настана, скутери и сл.Материјал : Еколошки ABS, КОМПЈУТЕР,Алуминиум ,шок-апсорбирање на гума pad Style : 2 инсталација methods Installation локација : handlebar и rearview mirror Applicable мобилен телефон големина : 4.6-6.7 inches Applicable handlebar дијаметар : 17-35mm Mirror дупка со дијаметар : 9mm Product тежина : 300g Colour : Black Product пакет големина : 11 * 7 * 9cm Product големина по инсталацијата : 11.5 * 8 * 14.5 cm Applicable возила : широко се користи во патниот велосипеди, планински велосипеди, мотоцикли и предмети за електрични scooters Installation метод : Обезбеди алатки (огледало стил)Предности : едно копче за заклучување, 360 ° rotation Advantages : една рака операција и едноставна инсталација.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи