.

.

Мото Handlebar Стерео Звучници со Bluetooth USB Полнач за MP3 Плеер Екранот LED Лента за Аудио Систем 12V 2x15W 6ohm за Справи со Растојание 25~28cm Мотор(#1)

Мото Handlebar Стерео Звучници со Bluetooth USB Полнач за MP3 Плеер Екранот LED Лента за Аудио Систем 12V 2x15W 6ohm за

DEN 1132.56

Износот
Залиха

☀☀ Водоотпорен : Напредни водоотпорен дизајн.07 во Должина(Со Заграда) : 310mm / 12.Стандард 12 V за струја.Со и водоотпорен функција, четири-ниво водоотпорен (поздравниот-доказ) не е оштетена од водата поздравниот во која било насока. ☀☀ за Аудио Систем : Bluetooth Аудио стриминг ви овозможува безжично да се игра и контрола музика и апликации преку мулти-функција Bluetooth со далечински управувач.Многу погодна за употреба на отворено.Системот поддржува моќ-исклучување мемориска функција, и е опремена со LED екранот за информации за дисплејот. ☀☀ Професионален Дизајн : говорникот усвојува интегриран дизајн, и има LED светло лента на задната страна од машината.Многу погодна за употреба на отворено. ☀☀ Професионален Дизајн : говорникот усвојува интегриран дизајн, и има LED светло лента на задната страна од машината.Ако врне, вие не може да остане на дожд за долго време, тоа може да предизвика оштетување) Излез Wattage : 2x15 W 6ohm Оценет Напон : DC12 V Фрекфенција Опсег : 20 Hz~20 KHz Работна Температура : -30~+60℃ Контрола од Далечина на Компатибилни со Bluetooth>=6m Телефон Полнење на струјата : 800m A Standby Режимот на струјата : 15m A Должина(Без Заграда) : 205mm / 8. (ПС : Ако не се покријат со водоотпорен покритие, вие не може да се постигне водоотпорен ефект. ☀☀ Лесно да се Инсталира : Едноставен за инсталација, со сите потребни хардвер и жици.Стандард 12 V за струја.Системот за поддршка на струја мемориска функција и опремени со LED екранот за информации за дисплејот.Говорникот е интегриран дизајниран со LED светло лента на задната страна од машината.Таа поддржува USB репродукција и мемориската картичка на репродукцијата, и да пуштате песни и емитува во mp3 формат. ☀☀ Погоден за : Погоден за handlebar растојание 25~28cm, со дијаметар од 2~2,2 см, мотоцикл скутери.На Аудио системот поддржува одговарање на повици и може да се контролира со мобилен телефон апликации.☀☀ Погоден за : Погоден за handlebar растојание 25~28cm, со дијаметар од 2~2,2 см, мотоцикл скутери.2 во Дијаметар : 60mm / 2.Со и водоотпорен функција, четири-ниво водоотпорен (поздравниот-доказ) не е оштетена од водата поздравниот во која било насока.Поддршка USB репродукцијата и мемориска картичка игра ,може да играат mp3 формат песни и радио. ☀☀ Лесно да се Инсталира : Едноставен за инсталација, со сите потребни хардвер и жици.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи