.

.

visesunny Декоративни Maple Leaf 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа Пелена Перниче за Патување,на Плажа,во Дневните,Шетач,Пелени,Валкани Салата ?

visesunny Декоративни Maple Leaf 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа Пелена Перниче за Патување,на

DEN 287.76

Износот
Залиха

Најдобри крпа пелена мокра торба бебе мокра торба!.Плус, ова платно пелена мокра торба бебе мокра торба доаѓа со рачка за лесно носење или со приложување на вашата пелена торба или шетач. ❥Големи 30cm x 36cm (прибл.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Многу вреди да се купуваат платно пелена торба влажни бебе!.VISESUNNY влажно и суво кесички се направени од водоотпорен 100% полиестер, стави валкана крпа пелени во мокра торба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.НАЈДОБРО од сè, тоа е голема крпа пелена мокра торба за бебе туш подарок!.Нашите крпа пелена мокра торба се направени на квалитетот полиестер TPU трајни водоотпорен материјал, продавница валкана крпа пелени во влажна крпа пелена бебе-торба за употреба како мобилен, мирис содржат пелена pail.Навистина сите во една торба!Тие може да се користи како пелена влажно и суво чанти,патни торби,складирање кеси,козметички ранци,чанти,се мијат ранци,чанти,се мијат кеси,организаторот на кеси,спортска торба и плажа торба.Во исто време, исто така, се залага за оптимистички став и страст кон животот. ✿Симпатична дизајни со највисок квалитет крои и изработка мокра торба. ♔, Исто така, ова мокра торба се одлични за патување, можете да организатор вашата чисти или нечисти облека, долна облека, чорапи, пливачки костуми и други предмети во ова бебе мокра торба.Доаѓа со рачка за лесно носење или со приложување на вашата пелена торба или шетач.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи