.

.

SOURBAN Маслиново Масло Фрлаат Нерѓосувачки Челик Фрлаат Вино Dustproof Брзина Фрлаат Вино Фармацевт Течни Фрлаат Затка со Капак

SOURBAN Маслиново Масло Фрлаат Нерѓосувачки Челик Фрлаат Вино Dustproof Брзина Фрлаат Вино Фармацевт Течни Фрлаат Затка

DEN 37.20

Износот
Залиха

Создава течење-слободен печат за виното во шишиња, на сите големини, со ергономски навалување за фрлаат совет за лесно капе-слободен кастинг.Лесно да се размонтираат и да го замени, само измијте ја со вода и сапуница користи повторно.Маслиново масло, алкохол-слободен проток шише, pourer, вода диспензерот млазницата, од не ' рѓосувачки челик дизајн, може да обезбеди подобро шише пополнување ефект, издржлив, лесен за чистење, издржливи.Професионално да се користи за брзо или среден слободен проток со заострените крајот за совршен проток пребројување на гласовите, фрлаат вино, вино, сок, сируп, масло, итн.Погоден за барови, клубови и ресторани, барови, продавници за кафе, големи оброци, и слично.Погоден за ликери, оцет, сок, сируп, духови, масла и мирудии, издржлив, лесен за чистење и долготрајни.Овие дизајни се обезбеди контрола, прецизност и повеќето се во согласност кастинг брзина во секое време.Кога користите еден од нашите вина, ќе доживее помалку spillage и помалку конфузија.Опис : Бренд : Материјал : не ' рѓосувачки steel Size:Вкупна должина 3.54 инчен дијаметар 1.26 инчен устата должина 1.69 инчен грешка 0.39 inch FEATURES -Ергономски склони за лесно капе-слободен кастинг.Висок квалитет, таписерии изработка, погоден за барови, клубови и ресторани, барови, кафулиња, bistros, etc Keep вашиот tablecloths од вино дамки - овие млазници се направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик, трајни, течење-слободен дизајн и брзина дампинг млазници, класичен допир на двете side These заострените дизајн алкохолни алкохол pourers обезбеди контрола, точност, и повеќето се во согласност кастинг брзина во секое време.Кога користите еден од нашите вина, ќе доживее помалку spillage и помалку конфузија.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи