.

.

shamjina 7-24V DIY Wi-Fi Безжичен Прекинувач Smart Со ABS Школка Мобилен СТАН Тајмер Socket

shamjina 7-24V DIY Wi-Fi Безжичен Прекинувач Smart Со ABS Школка Мобилен СТАН Тајмер Socket

DEN 0.00

Износот
Залиха

Поддршка за Wi Fi мрежа.Поддршка статус следење, апарати за дома статус навремени повратни информации на вашиот Стан.Преносни и издржлив, лесен за носење, лесни.Авто-заклучување на функцијата, притиснете го копчето за да го вклучите реле модул, а потоа притиснете уште еднаш за да го исклучите.Поддршка од далечина го вклучите или исклучите додаде уреди.Опис : - Преносни и издржлив, лесен за носење, лесен - за Поддршка на Wi Fi мрежа. - Авто-заклучување на функцијата, притиснете го копчето за да го вклучите реле модул, а потоа притиснете уште еднаш за да го исклучите. - Поддршка статус следење, апарати за дома статус навремени повратни информации на вашиот Стан. - Поддршка од далечина го вклучите или исклучите додаде уреди. - Лесна инсталација, лесно за ракување и да може да се активира веднаш и stably.Спецификација : - Max струја : 10 A - Пренос на владата : во Wi-Fi комуникацијата - Контрола на владата : Мобилен СТАН или Manual - Работна температура : 0-60 степен - Платформа : Android, i OS - Влезен Напон : DC 7-24 V - Случај Материјал : ABS - WIFI протокол : IEEE 802.11 b/g/n - Далечински управувач растојание : Бескрајно далеку - Size : Прибл. 88x 39x 23cm/ 34.65 x 19.35 x 9.06 инчен - Боја : Бела - Како да го Користите : - Пребарување "" на телефон и да ја даунлоадирате - да Инсталирате АПЛИКАЦИЈА - Регистар и да се најавите со вашиот мобилен телефонски број - Долго притиснете го копчето за да трепка брзо и потоа таа порака - Додадете опрема - Текст на Wi Fi лозинка - Пребарување во близина на појавување на equipment Package Вклучува : 1 Парче Smart Wifi Switch Note : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи