.

.

PS4 Контролер Жичен Контролер за Playstation 4 Двојна Вибрации Шок Џојстик Gamepad за PS4/PS4 Тенок/PS4 Про и PC (Црна, Сина)

PS4 Контролер Жичен Контролер за Playstation 4 Двојна Вибрации Шок Џојстик Gamepad за PS4/PS4 Тенок/PS4 Про и PC (Црна,

DEN 0.00

Износот
Залиха

Контролорот е специјално дизајниран за Play Station 4 конзола за игри, приспособување на Двојна Шок 4 жичен контролер програма.Покрај тоа, за индуцирање на аголот на навалување на контролорот, тоа исто така може да се фати на 3 оска забрзување информации на три-димензионален простор X、Y、Z, и ги пренесе сите информации captured да се игра систем на брзо.Со оваа функција, играчите можат да го користат овој Play Station 4 контролер да работат на посебни игри.Тоа е опремен со најновите движење-уреди со покажувач на технологија, изградена-во три-оската gyroscope, и три-оската педалот за гас.Со три карактеристики, тоа може да се открие omnidirectional динамичен информации, вклучувајќи се Тркалаат, Теренот, и Yaw.Тоа е исто така опремен со нова функција : dual-точка капацитивни сензори touchpad на предната страна на контролорот.На копчето делат прави социјални интеракции лесно со инстант игра видео и екран префрлање.Забелешка : централниот копчето е тактички копчето и не допирајте се чувствителни на подлога; контролорот нема МИКРОФОНОТ и Аудио Џек функција, слушалки не се поддржани.Контролорот е посветен на PS4 и КОМПЈУТЕРОТ(Windows 7/8/XP, Windows 10 систем може да биде некомпатибилна), не PS3. Производ краток вовед : 1) на Овој џојстик се компатибилни со PS4 конзола и КОМПЈУТЕРОТ(Windows 7/8/XP.Answer : ___________________________ Note : Windows 10 можат да бидат некомпатибилни). 2) Сијамски кабел обезбедува стабилна сигнал на пренос.USB кабел должина е 6.8 ft. 3) Две асиметрични мотори се вградени во лево и десно за обезбедување на двојно-шок функција. 4) на Овој џојстикот може да биде надградена преку обновено на софтвер од страна на поврзување со КОМПЈУТЕР. 5) на Овој џојстик не вклучуваат допир функција, Жиро оска функција, слушалка и звучник за внесување со гестикулација.Забелешка : за Трети Лица Производи, направени од страна на Funcilit, што не се од SONY бренд Копчето за функција може да се разликува од игра за да игра поради различни игри, самата операција преовладува.Funcilit ps4 контролер жичен контролорот нема Аудио Џек функција, слушалки не се поддржани.Пакет : 1 жичен ps4 контролер.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи