.

.

tech21 Ево Провери за Samsung Галакси S20 5G Телефон Случај - Hygienically Чисти Бактериите се Борат Антимикробни Својства со 12ft Капка Заштита, Pansy

tech21 Ево Провери за Samsung Галакси S20 5G Телефон Случај - Hygienically Чисти Бактериите се Борат Антимикробни Својства

DEN 140.64

Износот
Залиха

Капка Заштита : Научно е докажано да се заштити капка По капка од до 12 стапки (3. 6 метри).Built-in, Постојан Антимикробна Заштита : Нашата Bio Shield намалува микроби и до 99. Во 99% и помогнат на вашиот случај hygienically чисти.Нашите антимикробна состојки се, всушност, изграден во случај себе, нуди долга-трајни хигиена.За разлика од другите авто-чистење на телефонот случаи само со тенок антимикробна слој, нашиот метод е тука да остане и нема да носат надвор со текот на времето.Брзо дејство на Хигиена : формула уникатен tech21 ќе се дојде до работа во рамките на само 15 минути од кои доаѓаат во контакт со микроби, ослободување до 99.99% во рок од само 24 часа.Ова значи дека ќе добиете за да започнете го секој ден со телефонот како чисто како ден ќе ја отвори кутијата.Се меша додека микроб-убиството состојки и нашите најсилни материјали работат напорно во позадина.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи