.

.

FENXIXI Легура Салфетка Прстени Свадба Салфетка Прстени Декорација Прстен Табела Декорација Додатоци за Вечера Табела Салфетка Партија Злато 10PCS

FENXIXI Легура Салфетка Прстени Свадба Салфетка Прстени Декорација Прстен Табела Декорација Додатоци за Вечера Табела Салфетка

DEN 0.00

Износот
Залиха

Овие салфетка прстен носители се направени од издржлив метал и може да издржи повеќе намени.Ги красат маса амбиент и ги красат букети и украси повеќе сликовито.Овие убава салфетка прстени се многу погоден за свадби или дневни оброци.Тоа може да се користи постојано, ако се валкани, ве молиме избришете го со влажна сунѓер.Легура Салфетка Прстени Свадба Салфетка Прстени Декорација Прстен Табела Декорација Додатоци за Вечера Табела Салфетка Партија Злато 10 PCS.Овие салфетка прстен носители се направени од издржлив метал и може да издржи повеќе намени.Ги красат маса амбиент и ги красат букети и украси повеќе сликовито.Овие убава салфетка прстени се многу погоден за свадби или дневни оброци.Тоа може да се користи постојано, ако се валкани, ве молиме избришете го со влажна сунѓер.Легура Салфетка Прстени Свадба Салфетка Прстени Декорација Прстен Табела Декорација Додатоци за Вечера Табела Салфетка Партија Злато 10 PCS.Карактеристики : Легури салфетка rings Color : Злато.Материјал : Цинк легура.Големина : 4.3x3cm / 1.69 х 1.18 во.Тежина : 14g.Погоден за : свадба декорација, Божик, Нова Година, годишнина, роденден, итн.Пакување листа : 10 x Легура салфетка прстени.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи