.

.

TPU Покрие Случај за Nintendo Switch Лајт, Контрола Случај за Префрлање лајт со Играта простор за Чување - Тиркизна

TPU Покрие Случај за Nintendo Switch Лајт, Контрола Случај за Префрлање лајт со Играта простор за Чување - Тиркизна

DEN 263.76

Износот
Залиха

УДОБНО ВО РАЦЕ - Тоа е изградена на хибрид комбинација од мек, шок-абсорбента висок квалитет TPU и штета е отпорен материјал, ви дава удобно чувства за играње во рачен режим.ЛЕСНО ДА се СТАВИ НА И полетување - Тоа е многу лесно да се стави на и полетување.Мора да имате производ, ако играње рачен режим, чувство на Прекинувач лајт во вашите раце е подобрен со костец на овој Nintendo Switch лајт случај.СОВРШЕНА ЗАШТИТА - Nintendo Switch лајт заштитни случај може да го заштитите вашиот уред од секојдневниот испакнатини, капки, шокови, гребнатини, прашина и отпечатоци од прсти.Тоа е совршен баланс на флексибилност и ridigity да се направи сигурна и удобно, а фитинг многу добро.ИГРА КАРТИЧКА СЛОТОВИ ДИЗАЈН - може да се стави 2 игра картички во овој покрие случај за Nintendo Switch лајт.Потоа може да се земе вашите омилени игри.Тоа е многу преносни и удобен.Згора на тоа, тоа нема да додадете многу на телесната тежина.CUSTOMER SERVICE - Ако имате било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.И ние би сакале да обезбеди најдобра услуга за вас.Заштитна TPU Покрие Случај за Nintendo Switch Лајт - Едноставен, лесно контрола случај за Префрлање Лајт - Флексибилни за да се земе и off - Трајни и удобно - Продавница 2 игра картички - Нема рака грчеви - за Полесно да се одржи - Ги Вклучите лајт безбедно - Сите cutouts усогласат казна - Различни бои за да одговараат на вашите Switch лајт - одлично се Вклопуваат во носење Други Додатоци за Nintendo Switch Лајт ве Молиме пребарување "HEATFUN nintendo switch лајт" на.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи