.

.

Goospery Бисер Желе за Samsung Галакси Забелешка 20 6.7(2020) 5G Случај, Живописни Бои, со Светлина Трепет скапоцен камен Ефекти Сјајот Сјаат Сјај Поглед Тенок Тенка TPU Гума Задни

Goospery Бисер Желе за Samsung Галакси Забелешка 20 6.7(2020) 5G Случај, Живописни Бои, со Светлина Трепет скапоцен камен

DEN 0.00

Износот
Залиха

ТЕНОК ДИЗАЈН - Џеб пријателски дизајн без непотребни bulksign без непотребни големо.СОЛИДЕН БРАНИТЕЛ - Направена со трајни премиум квалитет TPU гума.БЕСПЛАТНО БЕЗЖИЧНО - Поддржува и безжично полнење, без отстранување на телефонот случај.СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ - Дизајнирани со прецизна cutouts & калап за вашиот уред.ГАЛАКСИ ЗАБЕЛЕШКА 20 ЖЕЛЕ СЛУЧАЈ компатибилен со Samsung Галакси Забелешка 20 (2020) 6.7 инчи.ТЕНОК ДИЗАЈН - Џеб пријателски дизајн без непотребни bulksign без непотребни големо.СОЛИДЕН БРАНИТЕЛ - Направена со трајни премиум квалитет TPU гума.БЕСПЛАТНО БЕЗЖИЧНО - Поддржува и безжично полнење, без отстранување на телефонот случај.СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ - Дизајнирани со прецизна cutouts & калап за вашиот уред.Галакси Забелешка 20 Случај Компатибилен со Галакси Забелешка 20 (2020).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи