.

.

Смешни Здраво Pugicorn Симпатична Кутре Големи Перење Забавува Со Лесна За Носење Рачка, Водоотпорен Расклопна Перење Кошница За Чување На Кутии За Детска Соба Дома Ор

Смешни Здраво Pugicorn Симпатична Кутре Големи Перење Забавува Со Лесна За Носење Рачка, Водоотпорен Расклопна Перење Кошница

DEN 0.00

Износот
Залиха

ВОДООТПОРЕН МАТЕРИЈАЛ : Ова Перење Кошница Е Направен Од 300 D Оксфорд Ткаенина Со ПВЦ Материјал, Кој Има Добра Водоотпорен Ефект И Не Е Лесно Да Се Валкани.Исто Така, Оваа Складирање За Отпадоци Е Многу Лесен И Лесно Да Се Носат Кога Патувате, Ќе Downstairs.ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ : Големината На Овој Дом Организатор Е 19.3x11.8x15.9, Околу 60 L.Големи И Високи Дизајн Може Да Помогне Во Вашиот Дом, Спална Соба, Бања Повеќе Организирани.Голема Складирање Корпа За Валкани Алишта (особено за долна облека, чорапи, градник, итн.), Децата Играчки, Итн.ПРЕНОСНИ И РАСКЛОПНА ДИЗАЈН : Нашата Кошница Има Четири Монтажни Поддршка Прачки И Стабилна Загради Внатре, го Прават Тоа Стои Исправено.Двоен Анти-Падот Дизајн Обезбедува Добра Поддршка Ефект, Не Грижете се За Тоа Уривање!На Количка За Дизајн Со Коноп Се Справува Со Јаже Исто Така Го Прави Лесно Да Се Движите И Да Се Носи.МУЛТИ-ЦЕЛ : Овој Голем Капацитет Перење Кошница Може да Се Користи Како Кошница За Многу Цели, Како што се Облека за Складирање, Бебе Работи за Отпадоци, Деца Играчка Складирање, Деца Производ за Складирање И домашно Милениче Производ за Складирање, Итн.Одлично За Ставање Во Дете Playroom, Колеџ ученичкиот дом, Дом Агол, Бања, Спална соба, Расадник.ДЕКОРАТИВНА ШЕМА : Различни Модели се Придржува Кон Естетика На Луѓе Од Различни Возрасти, Идеален За Унисекс Возрасни, Деца, Тинејџери Девојки И Момчиња.Симпатична, Гроздобер, Смешни И Естетски Модели Се Достапни Во Нашата Продавница.Оваа Добар-Потрага Перење Кошница не Само што Не Е Практична, Но исто Така Добар Декор Во вашиот Дом.Исто Така, Голем Дар За Семејството, Пријатели И Колеги.Се уште се загрижени за хаос во собата, нема место да се стави валкана облека, и нема место за чување на детски играчки?Нашите перење кошница е голем choice Features : Расклопна дизајн : Погоден за патување или дома чување.Лесно продавница кога не е во употреба.Четири монтажни поддршка прачки го направи тоа не е лесно да колапс кога е во употреба.Голем капацитет : 19.3x11.8x15.9, Околу 60 L.Совршена големина за складирање многу на облека, детски играчки, бебе работи, книги, итн.Издржлив материјал : Направен од 300 D оксфорд ткаенина со ПВЦ материјал, водоотпорен и не е лесно да се валкани.Стилски Модел : прилично перење кошеви, не само практично, но може да се користи како добра оркестарот дома, бања, спална соба, итн.Лесен За Инсталација : Кога ќе треба да го користите, вие само треба да го вметнете поддршка прачки во четирите агли на перење кошница да се лесно да се поддржуваат.Кога не е во употреба, само да потрае од поддршка род, тоа може да биде лесно укината и чуваат.Лесен за употреба и да се зачува простор.Ако ви се допаѓа,да Не го пропуштите.Тоа ќе ви помогне да ги реши вашите проблеми.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи