.

.

Заштитна Силиконска Случај за Samsung Smart TV на Далечинскиот Управувач BN59 Серија, Анти Лизга Шок Доказ Силиконска Маска Samsung Далечински Покрие мала Тежина Деца-Friendly Слу?

Заштитна Силиконска Случај за Samsung Smart TV на Далечинскиот Управувач BN59 Серија, Анти Лизга Шок Доказ Силиконска Маска

DEN 239.76

Износот
Залиха

[Компатибилност] : Специјално дизајнирани за Samsung ТВ remotes на BN59-01327 BN59-01327 A BN59-01327 B BN59-01327 C BN59-01357 BN59-01357 A BN59-01357 C BN59-01357 F BN59-01364 A BN59-01363 A BN59-01363 C BN59-01363 L BN68-11642 E ТМ -1990 C【Забелешка : Само на заштитни случај, не се вклучуваат далечинскиот】. [Исклучителен Дизајн] Целосен пристап до сите порти, копчиња и функции.Особено отворањето дизајн на соларни панели. [Лесно да се најде]Облечени далечинското, никогаш не се грижите за губење на вашиот далечински. [Децата пријателски]Еколошки силикони, мека и издржливи.Деца пријателски и мала тежина, ефикасно ги штити вашето далечинско од се прашина, изгребани, шокирани и перат, ја дава максимална заштита. [Подобрување канџите] : Нема повеќе лизгачки надвор насекаде рака на рака*1; [Samsung далечинскиот управувач не е вклучена].

Декларираните карактеристики

Поврзани производи