.

.

Оригиналниот SAMSUNG Галакси Забелешка 10 Јасен Преглед Покрие Случај - Бела

Оригиналниот SAMSUNG Галакси Забелешка 10 Јасен Преглед Покрие Случај - Бела

DEN 636.00

Износот
Залиха

Оригиналниот Samsung note 10 јасен преглед капак.Јасен преглед покрие ви овозможува да ги видите известувањата и контрола на вашиот музика без потреба да се отвори случајот.Ткаеше екранот за да се намали рефлексии.Безжични полнење компатибилен.Јасен Преглед Покрие ви овозможува да се повикува и контрола музика без отворање на капакот на Батеријата -вградената батерија : N Карактеристики -Максимална големина на екранот компатибилност : 16 cm -Случај тип : Folio -Производ боја : Бела Површина колорит : Еднобојна -Бренд компатибилност : Samsung -Компатибилност : Галакси Note10 -Заштита карактеристики : отпорно на Гребење.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи