.

.

Цреша сладолед Складирање Кошница за Отпадоци Градите Организаторот за Организирање Играчка Складирање,Бебе Деца Играчки,Куче Играчки,Бебе Облека,Детски Книги,П?

Цреша сладолед Складирање Кошница за Отпадоци Градите Организаторот за Организирање Играчка Складирање,Бебе Деца Играчки,Куче

DEN 887.52

Износот
Залиха

Печати на враќање превозот етикета.Тежина : 650g.Тежина : 650g.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Совршена декорација : овие ѓубре лименки се дадени во интересен, трендовски и симпатична стилови и бои, идеален за расадници, домашни канцеларии, занает соби, додавајќи еден допир на боја за да сите простории, а исто така се функционални.Ако не сте задоволни со нашите производи,ние безусловно поддршка враќање и замена, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Материјал : 300 D Оксфорд ткаенина + водоотпорен ПВЦ.Карактеристики : Drawstring дизајн : Двете страни на перење кошница содржат мека коноп јаже на менувачот,што го прави полесно и поудобно кога ќе го носат кошница.Печати на враќање превозот етикета.Модерен печатење : Постојат различни добар изглед за печатење на површината на кошница.На количка за дизајн овозможува да бидат поставени по желба,без разлика дали тоа е под креветот, фиока, плакар или полица,тоа ќе не заземаат премногу простор.Материјал : 300 D Оксфорд ткаенина + водоотпорен ПВЦ.Мултифункционален : Овој плоштад перење кошница, исто така може да биде складирање кутија дома,што се користи за чување на разни украси, занаети,детски играчки, списанија и други предмети.Можете да изберете различни бои и дезени за да се олесни мешање и појавување со куќи од различни бои и дизајни.Димензии : 19.Можете да изберете различни бои и дезени за да се олесни мешање и појавување со куќи од различни бои и дизајни.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Димензии : 19.По-продажбата на : Desheze е посветена на обезбедување на клиенти со најдобар квалитет на производи и услуги.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи