.

.

Jingyun 3 ЕЕЗ Лепило Дома Ѕидот се Прицврстува Четка Метла Куки Чистење Снабдување Организатор K06

Jingyun 3 ЕЕЗ Лепило Дома Ѕидот се Прицврстува Четка Метла Куки Чистење Снабдување Организатор K06

DEN 0.00

Износот
Залиха

Димензии : должина 6.3 CM, 2.48 инчен, ширина 6.3 CM, 2.48 инчен,висина 7.5 CM, 2.95 инч.Пакетот вклучува 3 еез,.Куките за инсталација не треба ноктите.Силна да се одржи на широк спектар на предмети, како метла, четка итн.Може да се одржи за тешки предмети, сепак, не над 10 КГ.Работи на различни површина : плочки, стакло итн.Тоа е мора да се за вашиот дом , спална соба.Бродови од Хонг Конг.Овие куки се едноставни и брилијантен складирање решение за бесење нешто во вашата кујна, плакар, работилница или гаража каде просторот е ограничен.Силна да се одржи на широк спектар на предмети, како капут, крпа, копчиња, чанти, капи, облека, чадори, итн.Тоа е задолжително за вашиот дом, foyer, спална соба, купатило, кујна, плакари, канцеларија, ученичкиот дом, итн.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи