.

.

Деца Бебе Девојка Облека Кавга Кратко Sleeve Bunny Блузи Кошули Леопард А-Линија Здолниште 2 ПАРЧИЊА Поставени Облека Лето

Деца Бебе Девојка Облека Кавга Кратко Sleeve Bunny Блузи Кошули Леопард А-Линија Здолниште 2 ПАРЧИЊА Поставени Облека Лето

DEN 383.76

Износот
Залиха

Памук Смеса.Материјал : Памук мешавина, Мек и удобен, симпатична дете бебе девојка лето облека сет, најдобриот бебе девојка роденден подарок или велигденски подарок.Дизајн : Мода деца девојка здолниште во собата, bowknot sequins bunny т-маица, кавга кратко sleeve врвот tee кошула, леопард А-линија мини здолниште, копчето надолу молив туту фустан, еластичен појас, лесно е да се добие на исклучување, вашиот малку ќе љубов оваа пролет лето облека сет.Големина : Деца деца девојки Велигден облека сет, одговара 6-12 месеци 1-2 2-3 3-4 4-5 години бебе девојки, симпатична леопард облека сет за девојки, облечени во ова мало девојче велигден облека, вашата мала принцеза, ќе добиете многу комплименти.Повод : Ова бебе девојка 2 парче облека е совршено за Велигден Ден, Партија, Затворен, Отворено, Близнаци сестра Велигден појавување на облека, photoshoots за Велигден, празникот, позив, секојдневен, дневна, playwear, училиште.Пакет се Вклучени : 1pc т-маица+ 1pc здолниште.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи