.

.

ПЛАНИНАТА МАЖИТЕ Fascia Додатоци Двојно 2 Din е Радио за Автомобил Fascia за Ford ми-Max 2007+ Mazda 5 Premacy 2005+ Аудио Стерео Панел DVD CD Трим Комплет Рамка Рамки (Боја Име : 178X102mm)

ПЛАНИНАТА МАЖИТЕ Fascia Додатоци Двојно 2 Din е Радио за Автомобил Fascia за Ford ми-Max 2007+ Mazda 5 Premacy 2005+ Аудио

DEN 1168.80

Износот
Залиха

Автомобил внатрешни додатоци, fascia додатоци, трајни и нежна.Со цел подобро да одговара на вашиот автомобил, ве молиме кажете ни за вашиот модел. за инсталација на автомобил табла инсталација трим комплет рамка. - Без измени се неопходни. Лесно да се инсталира и uninstall. лесна контура одговара за својата табла.Го замени автомобилот кабината панел додатоци, со цел подобро да одговара на вашиот автомобил, ве молиме кажете ни за вашиот модел.Компатибилен модел : за FORD ми-Max 2007+за Mazda 5 Premacy 2005+Материјал Тип : ABS пластика,со висок квалитет гаранцијаво Боја : Сребро(како слика)Сместување : Табла инсталација трим комплет рамкаГолемина Тип : Двоен din ( 178*102/178*100/173*98mm отворање)Местото на Потекло : Кина (Копно)Состојба : Нова product Feature : за инсталација на автомобил табла инсталација трим комплет рамка.Нема промени е потребно .Лесно да се инсталира и да ги одинсталирателесна контура одговара за својата табла.Материјал направи со висок квалитет ABS plastic Note : Ние нудиме јасни слики, мерења каде што е можно.Ве молиме проверете колку што е можно за да бидете сигурни дека стварта е оној што ви треба.Не постојат инструкции се вклучени во овој комплет.Професионалната инсталација е препорачливо!бојата на реалните предмети може да малку поинаква од листата слики поради различни компјутерски екран, ви благодариме за вашето разбирање.Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние секогаш да ви обезбеди со квалитетот servic.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи