.

.

XSLY Мини Далечинска Контрола на Резервоарот Флексибилна Контрола Бедем врти РК Резервоарот Автомобил со Светлина Воена Битка Резервоарот Модел Наплаќа за Статист?

XSLY Мини Далечинска Контрола на Резервоарот Флексибилна Контрола Бедем врти РК Резервоарот Автомобил со Светлина Воена

DEN 1032.00

Износот
Залиха

- Мини резервоарот автомобили : Овој резервоар е 5.3*2.3*1.8 во, само дланка големина.Идеален Подарок Играчки за деца.Безбедност Материјал : Изградени надвор од високо-квалитетни, не-токсични ABS пластика за цврстина и здравје безбедност. - Мини РК Автомобили : безжичниот далечински дава на корисникот целосна контрола над благодарение;Напред, назад, лево, десно,далечински растојание : 5-10m. - Брзо полнење автомобили : автомобилот може да се полни директно од далечинскиот управувач и користи AA батерија на полнење време само 5-6 минути,Кога зелено светло на далечинскиот е исклучено,Поддржува околу 10 минути играње време. - Е применливо места : дневна соба, отворен, трева, песок, тротоарот, итн.; применливи возраст над 6 години.Бренд : XSLY★Име на Производ : мини оклопни возила★Контрола на фреквенција : 40 Hz★Контрола на далечина : за 5-7 M ★Автомобил батерија : 50 HMA литиум батерија ★Далечински управувач батерија : 4 * AA (не се вклучени)★Користи time : 8-10 минути ★време на Полнење : 5-6 минути ★Полнење на владата : далечински управувач директно задолжен ★Пакување : Транспарентен екран кутија ★Функција : напред / назад, свртете лево / десно да се сврти, автомобил забрзување, бедем може да се ротира ★Пакети Листата : Далечински управувач автомобил* 1 Remote контрола* 1 We сме посветени на обезбедување на најдобри услуги на клиентите, ако постои логистички проблем или квалитетот на производот проблем, ве молиме контактирајте со нас прво, ние сме подготвени да преговараат и да ви даде најдобри шопинг искуство.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи