.

.

Квантните Системи за Складирање - Цврсти Shelving - Стартер Единица - - L x W x H - 14 x 36 x 74 - 5 Полиците - 1 - Нерѓосувачки Челик Заврши - Дел Број:WRS5-74-1436SS

Квантните Системи за Складирање - Цврсти Shelving - Стартер Единица - - L x W x H - 14 x 36 x 74 - 5 Полиците - 1 - Нерѓосувачки

DEN 1790.40

Износот
Залиха

Солидна полиците се решение, каде што нечистотија, прав и spills се потенцијална цврста рамна површина дозволува.Солидна полиците се решение, каде што нечистотија, прав и spills се потенцијална цврста рамна површина, овозможува складирање од мали до големи објекти и морски работ периметар спречува двојно hemmed 18 мерач на 304 нерѓосувачки челик дава солидна полица одлична цврстина на цврсти полица единици се состои од 5 полиците и 4 вашиот дополнителен комплет со користење на факултативниот мобилни комплет WR-00Ч.Оптоварување (кг.) : 600 Излезе Замаглена. : 14 x 36 x 74 Висината Пост : 74 Крај : не ' Рѓосувачки Челик Полица (W) : 14 Полица (W x L) : 14 x 36.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи