.

.

Лесни торба за лаптоп водоотпорен Торба за Лаптоп 14 Инчен/15 Инчен Лаптоп Рамо Гласник Торба Случај Ракав Briefcase за Статистика Торба за Мажи Жени Носи компјутер торба

Лесни торба за лаптоп водоотпорен Торба за Лаптоп 14 Инчен/15 Инчен Лаптоп Рамо Гласник Торба Случај Ракав Briefcase за

DEN 0.00

Износот
Залиха

ightweight торба за лаптоп со монтажни рамо, рака, која може да се користи како торба или чанта во зависност од вашите потреби.Тоа ќе биде добар партнер за вашата секојдневна употреба или бизнис патување.Исклучителна детали употреба исклучителна патент, сите стрес поени се зајакнати, за да се осигура дека торба нема да се распадне при вршење на тешки предмети.Имитација на кожа материјал : торба површината е направен од велур имитација на кожа материјал, кој е лесно да се грижи за, а зголемување на отпорност на вода и отпорност на абење, и е лесен за употреба.Капацитет : главната торба е пространа, кои можат да се сместат потребни книги и лични дневни потреби.Постои компјутер mezzanine ќеса за да се заштити вашиот лаптоп.Предниот џеб има мултифункционален внатрешна кеса да се прошири просторот.Анти-нула тест : По ткаенина е изгребан од метал остар инструмент, тоа не е лесно да имате сериозни боја лузни, кои се докажува дека квалитетот на ткаенината е сигурен и гарантиран.Наменета за сите, користете прилагодливи рамо, рака да крст-телото оваа торба за лаптоп на вашето рамо или да ја користите како крст-тело торба.Можете исто така да ги тргнеме на рамо, рака и го носат истиот со лесен-за-користење справи.Надворешноста на оваа торба за лаптоп е направен од високо-квалитет, удобно на допир и обезбедува 360° заштита за вашиот лаптоп и различни уреди.Име : Лаптоп Bag Material : имитација leather Style : преносни официјален документ style Color класификација : како shown Size : 13 инчен/14 инчен/15 inch NOTE1.За рачни мерења, ве молиме оставете порака за грешка од 0-3 cm.Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да purchasing2. Ве молиме имајте во предвид дека може да има мала хроматските аберации поради различни монитори, ве молиме да се разбере*Ние веруваме дека можеме да ги задоволат вашите потреби со висок квалитет на производите.Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил за да се реши проблемот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи