.

.

Backbayia Ѕид Монтирани Манекен Главата Модел Перика Шапка Екранот Држачот за Дома, Продавница, Салон за убавина

Backbayia Ѕид Монтирани Манекен Главата Модел Перика Шапка Екранот Држачот за Дома, Продавница, Салон за убавина

DEN 0.00

Износот
Залиха

Голема перика/шапка/очила/накит одлуки и прикажување на носителот, совршен за дома или продавница или салон за убавина.Fiberglass внатрешниот материјал,не-токсични,отпорни и не е лесно да се оштети.Глава висина : 25 см/ 9.8 инч. 3 x завртка(со 1 повеќе за sparing).Шефот на турнеја : 54 cm/ 21.26 инч.Опис : - Fiberglass внатрешниот материјал,не-токсични,отпорни и не е лесно да се оштети - Силна тешки памучна ткаенина покриена глава со поддршка стојат, погоден за Т-Игли за да се поправи перики ot капи. - Монтажни,лесно за чување и се движи,ѕид дизајн,ја зачувате вашата соба простор. - Голема перика/шапка/очила/накит одлуки и прикажување на носителот, совршен за дома или продавница или салон за убавина - Материјал : fiberglass+дрвени+крпа+железна кука - Раководител висина : 25 см/ 9.8 инчен - Раководител обемот : 54 cm/ 21.26 инчен - Поддршка Должина : 15 cm/ 5.9 инчен Пакетот Вклучува : 1 x Екранот манекен главата со Поддршка Рек 3 x завртка(со 1 повеќе за sparing).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи