.

.

STADEA 4 Дијамант Полирање Влошки Ронки 1500 Влажни за Бетон Гранит Камен Полирање

STADEA 4 Дијамант Полирање Влошки Ронки 1500 Влажни за Бетон Гранит Камен Полирање

DEN 0.00

Износот
Залиха

Смола врз основа Дијамант абразивни, 4" Дијамант Полирање Влошки Влажни Ронки 1500 - 1 Парче.Се користи со Влажни Брусилки Полирање променлива брзина/постојана брзина.Се користи за Гранит, Бетон, Мермер, камен, плочки полирање.Оптимално ВРТЕЖИ во минута 2200 Max 4500 ВРТЕЖИ во минута. Исто така достапни во Ронки 10, 30, 50, 100, 150, 200, 300, 400, 500, 800, 1000, 1500, 3000, 6000, Удар. 4" STADEA Дијамант полирање влошки 1 парче ронки 1500, совршен за Гранит, Бетон, Мермер, Камен, Плочки полирање.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи