.

.

Puro Икона Серија Силикони Заштитни Случај за iPhone Xr (6.1) Црвена

Puro Икона Серија Силикони Заштитни Случај за iPhone Xr (6.1) Црвена

DEN 0.00

Износот
Залиха

Производителот гаранција може да не се применува.Мазна на допир ефект.Микрофибер внатрешни работи.Комплетна заштита.Избор на бои.Сурфање на бран на модата, со овој пакет на заштитни случај + калено стакло.Овој голем италијански бренд е специјализирана во мобилни и таблет додатоци, ви нуди да се заштити вашиот i Phone во стил.Овој флексибилен случај во комбинација со калено стакло заштита ќе ве спречи да се грижиш за капки или шокови, додека одржување на дизајнот на вашиот i Phone непроменети!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи