.

.

Funko Поп! Силен Morphin Моќ Ренџерс Dragonzord 6 Инчен 2017 Падне Конвенција Ексклузивни

Funko Поп! Силен Morphin Моќ Ренџерс Dragonzord 6 Инчен 2017 Падне Конвенција Ексклузивни

DEN 0.00

Износот
Залиха

2017 Падне Конвенција Ексклузивни!.Ограничено Издание. 6" високи.Поп!Телевизија 534. Се соберат и да се прикажат заедно со вашите Morphin Моќ Ренџерс Funko се Појавува!.Dragonzord од Силни Morphin Моќ Ренџерс се даде забава, и фанки, стилизирана погледни како симпатична 6 инчен колекционерски Поп!винил слика од Funko!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи